16/02/18

«Знавці комп’ютерних наук, або як пошуковці правду шукали»

Інтернет сьогодні активно заповнює інформаційний простір в усіх країнах і на всіх континентах, є основним і активним засобом формування інформаційного суспільства. Для багатьох, особливо молодих людей, Інтернет стає інформаційним середовищем, без якого вони не уявляють собі життя. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей. Необхідно пам’ятати про існування загроз в Інтернеті та приділяти підвищену увагу питанню безпеки користування ним.
В епоху бурхливого розвитку інформаційних технологій комп’ютер сприймається як невід’ємна частина нашого життя,
а більшість сучасних дітей не уявляють ані навчання, ані дозвілля без нього.

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрози, що можуть чекати у віртуальному просторі. Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо допомогти захистити себе від небезпек віртуального світу та навчитись правилам безпечного поводження у світовій мережі.
15 лютого 2018 року у філії №40 відбувся мозковий штурм з учнями 6-А класу, школи №17 саме на тему як навчитися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки. Разом з бібліотекарем Парфьоновою О. Є. діти досліджували позитивні та негативні наслідки користуванням Інтернетом. А тренінгова гра «Інформаційний єралаш» сприяла вихованню інформаційної культури учнів.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар