24/10/22

Урок довкілля «У моєму серці рідний край»

Україна – неперевершена країна у своїй красі та величі. Наша природа жива, неповторна і така багата. Де ще, у якій державі на одній єдиній території співіснують поряд такі різні степ і ліс, гори і море?

Вони оспівані Шевченком, Франком, Лесею Українкою.

Наше довкілля, рідна природа чарує нас в усі пори року. Ми, українці, маємо гордитися тим, що доля подарувала нам це диво – чарівну й неповторну красу природи. Та багатства природи небезмежні. Маємо їх дбайливо оберігати, як порядні господарі. Так роблять в усьому світі, бо проблеми екології, охорони природи нині найважливіші, адже природа це наше життя, наше здоров’я.

У бібліотеці-філії №10 відбулося засідання факультативу «Пролісок», на якому завідувач відділу Ірина Юзік ознайомила читачів з природними дивовижами нашої країни. Діти дізналися, де можна почути співучі піски, що таке «висяче болото», про найбільше солоне озеро в Україні, про каньйон льодовикового періоду, про найоригінальніший пам’ятник мамонтові та ще багато цікавинок.

Сподіваємось, що наші читачі і далі будуть відкривати і берегти дивовижні творіння природи України і що щира розмова про цей одвічний тандем – ПРИРОДА І ЛЮДИНА зворушила струни їх дитячих сердець.

Немає коментарів:

Дописати коментар