22/12/23

Storytelling «Доросла повість про маленького хлопчика» (до 80-річчя книзі «Маленький принц» Сент-Екзюпері)

29 червня 1900 року, в Ліоні, народився відомий французький письменник Антуан Жан-Батіст Марі Роже де Сент-Екзюпері.

Антуан був мрійником, хотів «дістати зірку з неба», він складав вірші, малював, захоплювався технікою та літаками. На все життя він залишився зачарованим «країною дитинства». Ставши дорослим, виявив себе як відважний льотчик, воїн, талановитий раціоналізатор авіаційної техніки, мудрець – філософ, творець книг, журналіст, художник-ілюстратор.

Антуан де Сент-Екзюпері прожив коротке, але яскраве, повне ризику, життя. 30 липня 1944 року він востаннє піднявся в небо.

На базу він не повернувся, його літак був збитий і упав  в Середземне море. Душа Сент-Екзюпері  назавжди оселилася в небі, яке він любив понад усе. Астрономи назвали один з астероїдів його ім`ям.

21 грудня, у дитячій бібліотеці №40, відбувся захід, присвячений 80-річчю з дня друкування книжки «Маленький принц» відомого французького письменника Сент-Екзюпері.

Читачі почули цікаві факти з біографії від бібліотекаря Підіпригори О.В., відповідали на запитання та активно залучалися до обговорення тексту. На згадку про захід залишилась пластилінова поробка самого яскравого героя – Лиса. На завершення діти із задоволенням подивились мультфільм «Маленький принц».

Захід підготувала і провела Підіпригора О.В.

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар