22/12/23

Палеонтологічні історії «Хто була прабабка крокодила, або все про динозаврів»

Жодна тварина з тих, що вимерли або живуть, не привертає уваги людей більше, ніж динозаври. Вони неймовірно популярні, їх можна зустріти повсюди: іграшки, конструктори, у фільмах, мультиках, на телебаченні, і навіть у рекламі, про них написано багато книжок. У дитячій бібліотеці №40 є чимало цікавих видань про цих, не без перебільшення легендарних істот. А ще в наші бібліотеці проживають динозаври – Бібік і Біна, але боятися їх не варто, бо наші динозаврики дуже чемні й навіть вміють читати!

Допоки на землю не ступала нога людини − простір планети вимірювали своїми кроками динозаври. Який спосіб життя вели динозаври: жили вони парами, поодинці чи стадами, як піклувалися про потомство, що вживали в їжу? Як вони виглядали? Чому ж вони вимерли? Чи існують нині на Землі сучасники динозаврів? Про все це й змогли дізнатися діти, які завітали до дитячої бібліотеки № 40. Веселою і дружньою компанією, разом з бібліотекарями Клименко Л.С. та Таран Л.М. діти вирушили в мандри лабіринтом часу й опинилися аж… у мезозої!

Захід показав юним шанувальникам пригод та любителям мандрів, що в бібліотеці можна змістовно відпочити, набути нові корисні знання та добряче розважитися.

Користувачі книгозбірні з цікавістю прослухали розповідь про те, якими були життя та клімат на Землі в мезозойську еру, познайомилися з книгами про доісторичних тварин, дізналися багато цікавих фактів про динозаврів та про вчених - палеонтологів, які по скам'янілим останкам тварин визначають, як виглядали, як пересувалися і чим харчувалися древні тварини, що жили колись. Діти жваво дискутували над тим, чому динозаври зникли та яких нащадків лишили по собі. Ознайомилися з виставкою присвяченою динозаврам «Назад у - минуле!» та потоваришували з бібліотечними динозавриками Бібібком та Біною!

Приходьте до бібліотеки, яка знаходиться поряд з вашою домівкою, проводьте час з користю, спілкуйтесь, дізнавайтесь нове. Пам’ятайте, головне — аби щодня у світі ставало на одну непрочитану книжку менше!

Захід підготували та провели: Клименко Л.С., Таран Л.М

Немає коментарів:

Дописати коментар