14/12/23

Інструкція по техніці безпеки «До нас на чай заходив тигр»: за однойменною книгою Дж. Керр

14 грудня у дитячу бібліотеку № 40 завітали учні школи «Інтелект» разом з батьками та викладачами, для самих маленьких було запропоновано голосне читання книги Джудіт Керр «До нас на чай заходив тигр» та невеличкий майстер-клас з виготовлення книжкової закладки «Смугастий гість». Проста історія про незвичайного гостя дуже подобається дітям. В процесі читання роздивлялися картинки, які намалювала сама письменниця, і вигадували різні сценарії та продовження історії.

«До нас на чай заходив тигр!» — бестселер серед дитячої літератури від британської письменниці та художниці, яка зберігає популярність вже багато років. Це добра історія про гостинність, сім'ю, доброту, а також про те, що потрібно бути готовим до найнеймовірніших речей... навіть візиту голодного тигра!

Ніколи не знаєш, хто може заглянути в гості! Ось і дівчинка Софі та її мама теж не чекали гостей, як раптом... до них прийшов великий смугастих голодний тигр!

Спочатку він був дуже ввічливий та з'їдав тільки запропоновані кекси та печиво. Але тигру цього здалося мало й він з'їв всю їжу в будинку Софі і навіть випив всю воду з крана! Як тепер бути? Адже скоро прийде тато і його потрібно буде погодувати...

Цю невеличку розповідь Джудіт Керр придумала для своїх дітей, але вона їм так сподобався, що було вирішено запропонувати її видавництвам. Так, вже близько п'ятдесяти років, книжка «До нас на чай заходив тигр!» радує маленьких читачів та їхніх батьків, збираючи позитивні відгуки в різних країнах світу.

Пропонуємо вашій увазі книгу Джудіт Керр «До нас на чай заходив тигр!» від «Видавництва Старого Лева»! Пам’ятайте, головне — аби щодня ставало на одну непрочитану книжку менше!

Захід підготувала і провела Клименко Л.С.

Немає коментарів:

Дописати коментар