14/09/22

«Буркотун і Родзинка»

Сьогодні 14 вересня бібліотекарі філіалу № 37 запросили найменших читачів-дошкільнят та учнів молодших класів різних шкіл мікрорайону, щоб познайомити їх з книжкою німецької письменниці Крістіни Андрес «Буркотун і Родзинка» та іншими книжками сучасних зарубіжних та українських авторів, які розповідають про казкових героїв-звірят, про їхню дружбу, взаємодопомогу та їх неймовірні пригоди.

Наші читачі з цікавістю слухали розповідь про нові книжки та змогли потримати в руках різнокольорові м'які іграшки, які уособлювали героїв книги К. Андрес «Буркотун і Родзинка»: зайчика Буркотуна, польову мишку Родзинку, пані Сову, яка виховувала маленького дракончика, слониху Берту, Чарівного Ведмедя.

А ще діти зацікавились казкою української письменниці Марії Брильової  «Крихта та її блискавичні мрії» про пригоди маленької качечки Крихти та її братів –каченят Вертуна, Сплюха, Сідня та Стрибайла, які вирушили у казкову подорож.

Наприкінці заходу діти з задоволенням відгадували загадки про тих, хто в небі літає і хто в лісочку мешкає.Немає коментарів:

Дописати коментар