12/09/22

Безцінний світ класичної книги

 Класичні книги - це улюблені книги поколінь. Ними захоплювались в минулому і вони не втрачають своєї актуальності і популярності сьогодні.

З юними читачами в бібліотеці-філії №48 з'ясовували, що таке класичні - книги, зверталися до полиць з книгами нових авторів XXI сторіччя та тих, які жили в XIX -XX столітті, книги яких продовжують жити та постійно перевидаються. А головне: залишаються дуже цікавими!

Скільки поколінь знайомі з українськими Ромео і Джульєтою з твору М. Коцюбинського «Тіні забутих предків». Покоління українців, чиє дитинство припало на 80-90 роки, знають напам'ять історії і кумедні пісенки-лічилки Петрика П'яточкіна. Добра, повчальна книга для середнього шкільного віку української дитячої письменниці Н.Гузєєвої «23 образи Петрика П'яточкіна» підкреслює нашу національну ідентичність. Петрик - символ української дитячої літератури, як Карлсон і Пеппі у Швеції, чи Пітер Пен в Англії. А підліткова книга Е.Портер «Поліанна» не залишає байдужими читачів багатьох поколінь понад століття…

Отож, завітайте до нашої бібліотеки, знайомтесь з безцінним світом класичні-книги.
Немає коментарів:

Дописати коментар