30/11/17

"Ми з тобою однієї крові!"

"Ваша думка для мене глибоко ворожа, але за ваше право її висловити я готовий віддати своє життя".
Вольтер
Сучасна культурна людина - це не тільки освічена особа. Вона ще й самовиражається, поважаючи інших. Толерантність вважають ознакою високого духовного й інтелектуального розвитку індивіда, групи, суспільства.
Термін "толерантність" пояснюють як терпимість, прагнення і здатність до встановлення й підтримки добрих стосунків.
Майже все наше життя проходить серед людей. Нам щоденно доводиться спілкуватися з багатьма незнайомими людьми. Як навчитися поважати думки іншої людини? Чи прагнути, щоб опонент сприйняв ваші погляди? Проявляти нетерпимість чи бути толерантними? Що можна зробити, щоб спілкування між людьми приносило менше прикростей, страждань, нерозуміння, злоби? Всі ці питання ми спробували розглянути спільно с представником Одеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганною Миколаївною Патрушевою.
Тренінг у бібліотеці-філії №40 проходив у вільному форматі, всі бажаючі висловлювали свої думки щодо запропонованих проблемних ситуацій. Учні школи №15, 6-В класу в ігровій формі вчились слухати й сприймати один одного. Виявляли спільні риси зі своїми однокласниками, тому що кожна людина має знаходити в собі гарне, розуміти й усвідомлювати власну цінність і неповторність. Тому що тільки толерантна особистість знає і правильно оцінює себе. Її добре ставлення до себе співпадає з позитивним і доброзичливим ставленням до усіх.

Немає коментарів:

Дописати коментар