09/02/24

Хоч роботи в нас багато, все встигають ібісята!

 7 лютого група ІБІС знову зібралася в бібліотеці-філії № 37.  Цього дня було заплановано багато різних занять. Підлітки прослухали розповідь бібліотекаря Лариси Решетняк про сучасних дитячих письменників України. Дуже приємним було те, що діти вже читали деякі їхні книжки. Найбільше зацікавила їх книга Олександра Гавроша «Геніальне кохання». Герої цієї книги, сучасні підлітки, через портал потрапляють на весілля до Івана Франка, де знайомляться з видатним українським композитором Миколою Лисенком. І одразу наша Сона Маркосян, учениця школи імені Столярського, запропонувала виконати на фортепіано його композицію «Елегія». Музика дуже всім сподобалась.

Потім бібліотекар Тетяна Паніна провела майстер-клас з виготовлення оригінальної валентинки. Ібісята вирішили подарувати власноруч виготовлену листівку найдорожчій людині – матусі. Пізніше діти вчилися танцювати вальс під акомпанемент бібліотекаря молодшого відділу Тетяни Чиняєвої.

Закінчилася зустріч традиційно, частуванням. Цього разу всіх порадував Леонард Аппельханс, який приготував для друзів дуже смачні солодкі напої й печиво.

Також в цей день було відправлено нашим захисникам – воїнам ЗСУ - ще дві коробки тепла, зібрані дітьми та бібліотекарями.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар