26/02/24

Гід літературний "Німецькі письменники - дітям” у бібліотеці-філії 19

 Напередодні до дня народження відомого німецького письменника Еріха Кестнера бібліотекарі дитячої бібліотеки №19 ознайомили учнів 6 класів ліцею №3 із творчістю письменника та ще декількох німецьких письменників.

Перша дитяча повість Е.Кестнера “Еміль і детективи” - про звичайнісінького хлопчика, з яким одного разу трапилася зовсім незвичайна детективна історія. Ця повість є повчальною та спонукає читача бути уважним, пильним та не здаватися, якщо потрапив в халепу.

Пригодницька повість Пауля Маара “Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу” є дуже популярною серед читачів по всьому світу. Потішний Суботик є добрим створінням з поросячим носиком, який допомагає своєму татусеві Пляшкеру правильно висловлювати свої бажання.

Також цікавою є казка письменника “Пан Белло і блакитне диво” - про надзвичайну трансформацію собаки в людину. Ця історія допомагає нам зрозуміти, про що думають наші молодші друзі і як це бути зовсім юним вихователем.

Роман-бестселер сучасної німецької письменниці Корнелії Функе “Володар над злодіями” розповідає про сповнене авантюрних розваг, загадок та небезпек життя юних венеціанців, якими керує таємничий і могутній Володар над злодіями.

Найбільше дітям сподобалась неймовірна розповідь Кристини Нестлінгер “Конрада, або дитина з бляшанки” про пригоди семирічного хлопчика Конрада, якого створили на заводі та принесли під самі двері пані Бартолотті, яка не мала ніякого досвіду з виховання дітей. Повчальна та кумедна історія про пригоди Конрада та як він зміг пристосуватися до реалій сучасного світу.

Також бібліотекарі оформили книжкову виставку по німецькій літературі та запропонували читачам ознайомитися з книжками, обравши їх для прочитання.

Немає коментарів:

Дописати коментар