28/02/24

Сяйлива усмішка щодня

 Щорічно 28 лютого відмічають цікаве свято – День зубної феї. Свято пов’язане з традицією відмічати випадіння молочних зубів у дітей.

Насправді зубна фея – це персонаж міфології, який традиційно приходить вночі до дітей, коли вони втрачають свої молочні зуби. Діти зазвичай повинні покласти молочний зуб, що випав, під подушку перед сном, а зубна фея приходить вночі, забирає його і залишає замість нього маленький подарунок або навіть монету.

З'явилася ця традиція після казки про зубну фею, яку вигадав іспанський письменник Луїс Колома для 8-річного іспанського короля Альфонсо XIII, який втратив свій перший молочний зуб. З того часу Зубна фея є дуже популярним персонажем у дітей.

Разом з бібліотекарем філії №21 Оленою Хорошиловою учні ліцею №81 та Європейського ліцею побували у казковому лісі й взяли участь у театралізації казки про Дракошу, який не хтів чистити зуби.

 Розгадували кросворд, дізналися про цікаві «Зубаті факти», про корисні продукти, щоб мати здорові зуби. А це запорука блискучої усмішки.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар