07/02/24

Відкрита кафедра «Відведіть дитину у бібліотеку»

 З раннього дитинства кожна людина звертається до книги, бо саме читання книг збагачує наше життя, робить його більш цікавим і наповненим, допомагає нам через книгу пізнавати світ. Ми впевнені, що такий досвід спілкування з книгою зможе розкрити й наблизити світ нашим відвідувачам, у якому вони будуть читати, уявляти й розуміти.

Сьогодні 6 лютого 2024 в день «Відведіть дитину в бібліотеку» працівники дитячої бібліотеки №40 запрошують на гостини та до співпраці читачів та їх батьків, а також всі охочих! Завітайте і ви до нашої бібліотеки, і отримаєте багато корисного – будь-яку інформацію, цікаві книги, змістовне дозвілля і гарний настрій!

Міжнародна ініціатива, яка отримала визнання у різних країнах світу. Створена у 2011 р. у Коннектикуті керівником служби по роботі з дітьми публічної бібліотеки Уотерфорда Н. Ліпман і К. Огаста (Стратфордска бібліотека) спільно з художницею Ненсі Елізабет Уоллес. День «Відведіть дитину в бібліотеку» покликаний підвищити обізнаність громадськості про важливість бібліотеки в житті дитини й просувати бібліотечні послуги та програми для дітей і сімей.

Яскравий книжковий світ здатен не лише навчати, а й дивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій. В дружній атмосфері наші маленькі гості пригадали основні правила користування книгою, переглянули повчальний мультфільм, показали себе справжніми знавцями та любителями читання під час вікторини.
Родзинкою зустрічі став майстер-клас з виготовлення поробки «Розумна Лисичка» із легкого пластиліну, адже вироби своїми руками – це завжди корисно, які розвивають не тільки дрібну моторику, а й тренують фантазію і творчі задатки. Юні читачі отримали справжнє задоволення від голосного книги Лоуренца Паулі «Лисичка йде до бібліотеки» про неймовірну дружбу та що з цього вийшло!
Невимушена атмосфера зустрічей спонукала до діалогу та роздумів, і що найголовніше – до нових знайомств. Ми щиро раді, адже тепер у бібліотеки з’явились нові справжні друзі.

Приходьте до найближчої бібліотеки та познайомтесь з її історією та головною цінністю – книгою, бо книги допомагають не тільки з цікавістю опановувати різні науки, але й вдосконалювати та розширювати знання, весело і з користю проводити вільний час!

Відведіть дитину у бібліотеку!

Немає коментарів:

Дописати коментар