23/03/21

Тиждень дитячого читання «Будьте завжди в тренді»

 22 березня в бібліотеці-філії №48 відбулося відкриття Тижня дитячого читання книжковим дрес-кодом «Завжди бути в тренді». З юними читачами індивідуально бібліотекар Ігнатьєва Л.П. з'ясовувала, що таке книжковий дрес-код, вибирали улюблені книжки і розповідали про свої вподобання. Книжкова тематична виставка відкрила для шанувальників книги різнобарвя друкованого слова. Останнім часом діти найбільше захоплюються сучасними українськими виданнями. Їх знаходимо на полиці «Український бренд». А книги, представлені полицею «Молодіжний тренд», подарували молоді свіжі враження та новий досвід.

У читанні, як і в моді, можна експериментувати з різними напрямами. І полиці «Твори одеських письменників» та «Краєзнавство» привернули увагу читачів. Спілкування дало можливість дізнатися новинок зі світу книг та завести нових друзів. Такі зустрічі чекають на вас протягом Тижня читання.

Отож, завітайте до нашого храму книги, що на Балківській, 36, скористайтесь багатим та різноманітним книжковим фондом. Читайте і завжди будьте в тренді!Немає коментарів:

Дописати коментар