26/03/21

Ярмарок ерудитів «Хто найбільше читає?»

 Не за горами високими, не за морями глибокими, не за лісами сипучими, а у звичайній дитячій бібліотеці-філії №10 стояли на полицях книжки. Вечорами, коли читачі розходилися по домівках, персонажі творів оживали й починали веселитися, ділитися враженнями, розповідати про свої пригоди.

Якось увечері мешканці однієї з полиць розпочали суперечку, з’ясовуючи, кого з них більше люблять діти. Сперечалися, сперечалися, аж до бійки дішло. Не витримали цього неподобства стелажі, нахилилися, й усі книжки попадали на підлогу. Їхні персонажі розлетілися хто куди.

Ну й плутанина вийшла! Дід Андрушка тягне з городу не ріпку, а щуку за хвоста. Омеля впіймав Лисичку в ополонці та повісив сушити її на сонці! Троє поросят сховалися під ріпкою, наче під великою квіткою, а Вовк на море дмухає й золоту рибку неводом тягне. Відомий усім детектив Шерлок Холмс потрапив у країну Чудес на пошуки лампи Аладдіна. Пеппі Довгапанчоха загубила червону шапочку. Незнайко завітав у гості до Робінзона Крузо.

Що ж робити? Як допомогти героям повернутися до своїх творів? Потрібно негайно провести їх до міста Читалія. Там наші читачі неодмінно розставлять усе по своїх місцях! Адже вони багато читають і дуже ерудовані. Тож запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у ярмарку ерудитів і дізнатись хто найбільше читає після закінчення карантину!Немає коментарів:

Дописати коментар