12/03/21

Цікавинки про побутову техніку

 У наші дні людина настільки звикла до побутової техніки, що просто не уявляє свого життя без неї. Пилососи завдяки яким прибирання більше не становить проблем, мікрохвильові печі, холодильники, праски, що не здатні пошкодити одяг і багато іншого не мрія, а реалії нашого життя.

Юні пізнайкі, молодший відділ дитячої бібліотеки 22 пропонує розвиваючи книжки, з яких ви дізнаєтеся як виглядали перші побутові прилади і коли вони були винайдені.

Наприклад: у 1870 році з'явився перший механічний віночок. Як будь-яка інша техніка, цей прилад пройшов кілька етапів вдосконалення і вже в 1910 році в магазинах Америки з'явилися перші міксери. Вага цих виробів становила 30 кілограм.

У 1922 році винайшли такий прилад, як блендер. Перша модель була призначена для змішування сиропу і води з кристалами вуглекислоти. Минуло небагато часу, і вже в 1935 році така побутова техніка вже могла шинкувати, подрібнювати.

Кавоварка з фільтром була винайдена в 1806 році. Принцип роботи такої машини був наступний, кипляча вода лилася на мелену каву, що лежить на металевому ситі.

У 1782 році винайшли ручну пральну машину. Спеціальна рукоятка приводила машину в дію. Такий корисний винахід, як електрична пральна машина з'явилася в 1906 році.

У Британії в 1901 році з'явився перший вакуумний пилосос. Він перевозився за допомогою кінної вози. При роботі апарат залишався зовні, а в приміщенні підбивалися шланги, якими чистили килими. Можна припустити, що такий апарат видавав гучні звуки. Потужність апарату становила 5 кінських сил!

 
 


Немає коментарів:

Дописати коментар