15/04/24

Міні-fest присвячений Всесвітньому дню моркви та Всесвітньому дню здоров’я

 14 квітня фахівці Централізованої міської бібліотечної системи (ЦМБС) підготували для дітлахів та батьків Міні-fest присвячений Всесвітньому дню моркви та Всесвітньому дню здоров’я.

Програма була насиченою та різноманітною. Бібліотекар Анна Маслёха та інструкторка з йоги Татьяна Мищенко презентували книгу «Ом і Дзень» Олександри Орлової. Ця книга вчить дітей різним позам йоги, дихальним вправам та методам релаксації через незвичні історії та чудові ілюстрації. Всі чудові асани з цієї книги були відтворені з нашими маленькими читачами та батьками.

Далі гості отримали змогу проявити свої фізичні можливості та спритність під час проведення активних конкурсів. Учасники вікторини відповідали на питання про здорове харчування, активний спосіб життя та основні принципи збереження здоров'я.

Заступниця директора ЦМБС Ольга Стемберська розіграла смачні та корисні призи з тими розумниками та розумницями, які розв’язали кросворд за книгою Міхаеля Енде «Джим Ґудзик і Машиніст Лукас».

Неймовірне зацікавлення та захоплення серед учасників фестивалю вихідного дня мав майстер-клас з писанкарства, який провела Антоніна Димова, провідний фахівець Одеського обласного центру української культури, лауреат обласної премії народних майстрів імені Ростислава Палецького 2012 р., член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Під час заходу експонувалася книжкова виставка «Чарівна писанка», огляд якої підготувала бібліотекарка Олександра Григорьєва-Горст.

Ми радіємо, що наш Міні-fest привернув увагу відвідувачів та створив позитивну атмосферу спільності. Його проведення стало ще одним важливим кроком у залученні громади до бібліотечного життя та популяризації читання та культурних заходів.

Слідкуйте за новинами наших бібліотечних філій, адже ми плануємо проводити подібні заходи ще більше!Немає коментарів:

Дописати коментар