03/04/24

Сторітелінг «Крок до мрії»: до Міжнародного дня дитячої книги

 Разом зі  своїми користувачами відзначили Міжнародний день дитячої книги  бібліотекарі  філіалу №10.

Спочатку завідувач відділу Ірина Юзік розповіла про цю знаменну дату, яку було встановлено з ініціативи й за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги.  Діти дізнались, що кожний рік, починаючи з 1967 - го у день народження Ганса Крістіана Андерсена – у всьому світі проходять заходи, присвячені дитячій літературі й читанню. Дитяча література, як жанр, з’явилася не так вже давно. Перші книжки для дітей були написані тільки в ХVII столітті, а до тих пір розважальні та повчальні історії передавалися виключно з вуст в уста. Колискові пісні, казки, народні оповідання – становили початки дитячої літератури, що нині активно розвивається та збагачується неперевершеними історіями.

А потім діти слухали історії про мрії  літературних героїв із книжок Ірини Лазуткіної «Єнотик Бо і повітряна куля», Марії Брильової «Крихта та її блискавичні мрії», Олени Лободи «Добре мати мрію!» і ділилися своїми мріями та бажаннями, а ще залюбки взяли участь у тестуванні  «Мрійник чи веселун», де дізнались про свій характер.

Отже, любі наші читачі, щоб ваші  мрії були  кольоровими й обов’язково здійснились -  читайте і вирушайте у подорож, де на вас чекають всілякі дива, цікаві відкриття, нові знайомства!

Мрії мають бути кольоровими й добре, якщо вони здійсняться.

Немає коментарів:

Дописати коментар