вівторок, 13 березня 2018 р.

Шана Великому Кобзареві!

Вже стало традицією бібліотеки-філії №8 кожного року покладати квіти до пам’ятника великому поету. Так, 9 березня весь колектив бібліотеки на чолі з завідуючою Н.І.Белінською вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка.
Протягом двох століть твори Шевченка активно друкувалися як в Україні . так і поза її межами. З’явився величезний пласт літератури, яка досліджувала різноманітні аспекти многогранної Шевченкової творчості. Вітчизняні та зарубіжні шевченкознавці наводять різні думки і інтерпретації спадщини письменника, але майже всі, шукаючи ключ до його творчості, знаходять його в українській народній поезії.
Наталія Іванівна долучилась до загальноукраїнського національного свята, дня народження всесвітньо відомого поета, і прочитала перед присутніми біля пам’ятника вірш «І мертвим, і живим, і ненародженим». Підтримали і долучилися до заходу бібліотеки і учні 4-Б класу школи №60, які з дитячою щирістю прочитали напам’ять вірші великого Кобзаря та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка.
 
 
 

А у бібліотеці-філії № 4 цього дня пройшов день бібліографії “Читаємо Шевченка разом”. Була презентована книжкова виставка “Наш Шевченко”. 

Філія №48 провела разом з малечей середньої та старшою групою ДНЗ №88 літературно-мистецьку зустріч, на якій дівчата та хлопці познайомились з творчим надбанням великого українця. На виставці книг малюки дивились чудові картини поета та читали і слухали вірші Т.Г. Шевченка.

Немає коментарів:

Дописати коментар