28/10/19

«Культурна спадщина Європи»

«Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на дослідження іноземців. Навпаки, чим більше я люблю Вітчизну, тим більше намагаюсь збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр». Так сказав Вольтер і ми не можемо не погодитись з цією думкою.
Щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати і поважати своїх сусідів.
Наша держава зробила перший крок на зустріч до Європи.
Унікальність мистецького простору Європи у його багатогранності, що несе у собі єднання мистецтв, формує модель нового культурного суспільства, де немає меж між творцем і споживачем, а кожен мешканець цього простору співучасник таїнства створення, де проходить натуральний обмін ідеями, натхненням та емоціями.
Бібліотекарі дитячої бібліотеки-філії №10 представили книжкову виставку «Культурна спадщина Європи» учням 7-Б класу ОЗОШ №30 та представниками Територіального центру соціального обслуговування Суворовського району. Присутні ознайомилися з найвідомішими музеями Європи, переглянувши відеоролик, прослухали музику часів Відродження.
Жечева Н.О. розповіла дітям про свої враження від недавньої подорожі до Франції, де відвідала Паризький Лувр.
Свої таланти представила Тернова М.В. – всім присутнім сподобалась запальна португальська пісня, незвичайні картини та майстер-клас з малювання.Немає коментарів:

Дописати коментар