11/10/19

"Чи то буря, чи то грім-то козацьких шабель дзвін"

10.10.19.Козацьке свято "Чи то буря, чи то грім-то козацьких шабель дзвін". В історії нашої країни є славні сторінки, які вселяють надію, що тяжкі часи минуться й ми здолаємо всі перешкоди до миру і добробуту.
Зарорізька Січ - одна із сторінок нашої історії, біографії наших прадідів. Вона стала не лише виявом державності українського народу, а й джерелом лицарьського духу, воїнської звитяги, палкої любові до рідної землі.
На передодні Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва і Покрова Пресвятої Богородиці, для якого вона була головною заступницею та захисницею від ворога, а також в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Бібліотека нової української школи- простір для освітних можливостей кожного учня" дитячою бібліотекою -філією 10 спільно зі шкільною бібліотекою ОЗОШ 23 для учнів 5-А,Б,В класів було організовано та проведено козацьке свято "Чи то буря, чи то грім - то козацьких шабель дзвін!" із залученням представників громадських козацьких організацій.
Діти привітали почесних гостей хлібом на рушнику, віршами та прийняли участь у конкурсах на кращих знавців прислів'ів та приказок про рідну землю і козачу долю.
Генерали Чірков О.П. та Терентьев О.Г. розповіли дітям про сьогодення українського козацтва, показали майстер-клас володінням справжньою шаблею, Тернова М.В. та Ропай О.В. - співали козацькі пісні, декламували вірші. Генерал-лейтенант Терентьєв О,Г. звернувся до учнів: "У наші часи захисником Батьківщини може бути не лише людина - богатир, а й звичайні юнаки та дівчата. Але вони обов'язково повинні бути освідченними, здоровими, сильними і сміливими, а щоб бути вірними синами козацького роду треба жити за козацькими заповідями.
Бібліотекарі представили книжкову виставку "Де козак там і слава".
 


Немає коментарів:

Дописати коментар