13/02/19

Дитячий булінг

Дитячий булінг, хто його не знає …
Сміються всі, а плаче лиш один,
Бо в нього кожен камінець кидає
Такого не буває і в тварин.
Ми живемо в світі, де на жаль, існує таке явище, як насилля. Майже кожен третій учень в Україні так чи інакше потерпав від принижень та глузувань. Захід в дитячій бібліотеці-філії №48 зі старшокласниками 5-ї школи був присвячений темі профілактики і боротьбі з булінгом. Ведуча Л.Ігнатьева розпочала зустріч з двох мудрих притч, які наштовхують на усвідомлення, що тільки від нас самих залежить, чого в світі буде більше, добра чи зла.
Дитячий психолог Сич Світлана Василівна провела тренінг-ознайомлення з поняттям булінгу, його видами та проявами. Слухачі поповнювали свої знання через дискусію, малюнки, книжки за темою.Як пережити цькування, що рухає агресорами - відповіді дають і психологи, і література. Обговорювали вчинки героїв В.Железнікова з «Чучела», О.Лушевської з «Задзеркалля» та інших. Пограли у виховні ігри «Камінь, ножиці, папір» та «Подаруй посмішку», кидали зернини в горщик із землею на добро, радість, щастя, щоб якнайчастіше приходити до бібліотеки стежити за їх зростанням.
Бібліотекарі сподіваються, що ця зустріч матиме позитивні наслідки. «Віддай людині крихітку себе, за це душа поповнюється світлом», - Л.Костенко.

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар