22/02/19

Героям – Слава!

Небесна Сотня – це нова легендарна сторінка історії України. Віддані героями Небесної Сотні життя – за Україну, за волю і незалежність нашого народу, засвідчили найвищу міру любові до рідної землі. Вони прожили різне життя – хто довге, а хто зовсім коротке. Вони були дуже різними, але їх, як сотні тисяч учасників Майдану, обꞌєднало прагнення правди. Правди, яка би була основою державного, суспільного й особистого життя. Вони разом з українським народом повстали проти брехні, корупції, наруги над волею людей. Заради майбутнього для оновленої, кращої України, вони в буквальному розумінні виконали те, про що кажуть нам рядки національного гімну: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу». А нам належить зробити все, щоб збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя.
На виконання Указу Президента «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення памꞌяті Героїв Небесної Сотні» Одеський історико-краєзнавчий музей підготував виставку присвячену 5-й річниці драматичних подій на Майдані. Колектив бібліотеки-філії №8 і учні 9 та 10 класів 103 школи разом з бібліотекарем та вчителями 20 лютого були присутніми на її відкритті, де побачили світлини, побутові речі, фрагменти спорядження військових формувань, книги, листівки, плакати, саморобні агітаційні матеріали, мистецькі твори, надані безпосередніми учасниками подій на Київському та Одеському Майданах.
На заході були представники різних телеканалів. Завідувач бібліотекою-філією №8 Белінська Н.І. дала інтервꞌю журналістам.

 
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий