22/02/19

Світ безмежних можливостей

Доброта, милосердя виховувалися людством протягом століть для того, щоб всім було легше жити, спілкуватися один з одним, щоб це спілкування приносило радість. Якщо людина любить тільки себе, в неї немає ні товаришів, ні друзів, і коли приходять важкі життєві випробування, вона стикається з труднощами один на один.
Після нас завжди залишається слід у памяті інших людей. Якими ми запамятовуваємося? Дуже велике бажання, щоб нас і наші вчинки згадували тільки з теплом і вдячністю, щоб ми залишили після себе добрі сліди...
Саме на цю тему мали час поміркувати учні сьомого класу школи №22 у філії №40. Діти висловлювали своє бачення добрих вчинків. Згадували свої життєві ситуації. Чи варто казати гарні, добрі слова? І як багато значить посмішка.
Бібліотекар представила книжкову виставку та розповіла про відомих людей чиї вчинки зробили світ кращим. Робота у команді сприяла активній співпраці. Всі без винятку пообіцяли зробити хоча б одну добру справу і навіть зібрали власні «дерева добра».Немає коментарів:

Дописати коментар