01/02/19

Музична рапсодія “Сонячне світло у музиці, ім'я тобі - Моцарт!”

1-го лютого у музично - літературній вітальні Центральної міської дитячої бібліотеці, що на Французькому бульварі, 11-а читачі-старшокласники і усі  бажаючі ознайомилися з геніальною музикою віденського композитора Вольфганга Амадея Моцарта і книжками, які розповідають про його долю і творчість.
Аристократична публіка - сучасники Моцарта - не розуміла, а у останні роки зовсім не приймала його твори. І лише у ХХ столітті до кінця було усвідомлено емоційне багатство і внутрішня трагічність його мистецтва, що близько сусідствує з зовнішньою безтурботністю, сонячною мажорністю фрагментів його музики.
У виконанні солістів Одеського національного академічного театру опери і балету - народної артистки України Лариси Зуєнко,  лауреатів міжнародних конкурсів Наталії Каданцевої,  Аліни Другак, Олександра Прокоповича, Богдана Панченко, Леоніда Попова і концертмейстера театру Вероніки  Струк - пролунали арії з опер “Свадьба Фігаро”,  “Дон Жуан”,  “Чарівна Флейта”,  Allegro Cоль мажор”  для клавіра і фантазія ре-мінор.
Ведучі Людмила Волкова і Вероніка Струк  розповіли про історію створення опер Моцарта та цікаві факти з його біографії.

 
   
 
 
 
       
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар