21/02/19

Міжнародний день рідної мови.

Із мови починається мій рід.
Моя ласкава, мамина, єдина
Щебече соловейком на весь світ.
У кожної людини є своя Батьківщина, є рідний дім, своє коріння. І є мова якою спілкувалися ще наші прадіди. Ви можете вивчати багато різних чудових мов, але рідна, як мама, залишається одна - це мова нашого народу - українська.
Мовний турнір "Слово наше рідне, слово українське" пройшов у стінах бібліотеки-філії 10 з читачами ОЗОШ 30. Діти декламували вірші про рідну мову, активно брали участь у різноманітних мовних конкурсах, дискутували, обговорювали завдання "Що для тебе означає рідна мова", ознайомилися з книжками які були представлені на книжковій виставці.

В бібліотеці 19 пройшло рандеву з книгою "Читайте з нами українське" з читачами з ОЗОШ 8. Бібліотекарі підготували книжкову виставку з творами українських письменників, провели огляд нових книжок, які дуже зацікавили дітей. Читачі прийняли активну участь у проведенні Свята рідної мови, підготували відгуки на свої улюблені українські книжки, читали вірші Т.Г. Шевченка, І. Франка, В. Сосюри, охоче відповідали на запитання літературної вікторини, називали прислів'я та приказки про мову.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар