27/02/20

Презентація професій «Від мрії до успіху»

«Для людини з талантом і любов’ю до своєї
Професії не існує перешкод».
Л. Бетховен
Одна людина не в змозі впоратися з усім, що необхідно зробити для того, щоб жити. Тому здавна виник розподіл праці і з’явилися різноманітні професії.
Слово « професія» походить від латинського «profiteer», що перекладається як «оголошувати своєю справою», «говорити публічно».
Професія – це вид трудової діяльності, яка потребує певної підготовки і є джерелом існування.
Щодня люди поспішають на роботу. А чи подобається їм те, чим вони займаються? Як кожен обрав ту чи іншу професію? Як розібратися у складному світі професій?
Кожен із дитинства має улюблену справу: малювати, співати, грати в футбол тощо. І нерідко це впливає на вибір професії.
«Праця людину годує, праця одягає, праця зігріває та на розум наставляє». Людина може жити так як хоче, тобто запланувати своє життя, поставити мету, вибрати шлях для її реалізації. Усе залежить від її характеру, сили волі. Всім відомо, що необхідно вміти переборювати труднощі, а тут буде мало одного бажання. Для досягнення поставленої мети в житті необхідна праця, боротьба, сила волі.
Бібліотекарі дитячої бібліотеки - філії №10 спільно з представниками Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій провели для учнів 9-х класів ОЗОШ №41, №23 презентацію професій «Від мрії до успіху» .
На заході була представлена тематична полиця «Лабіринт професій». Юнаки та дівчата приймали участь у жартівливому тесті «Трикутник», вікторині « Незвичайні характеристики професій», вирішували проблемні ситуації. Корисним для дітей було спілкування зі студентами коледжу, які в яскравій формі представили свої майбутні професії.


Немає коментарів:

Дописати коментар