19/03/19

Мама - це поруч земне, мудре прекрасне диво!

Найвідоміші жінки світу. Хто вони? І чому вони удостоєні такого видатного звання? Відповідь проста. У свою епоху вони були настільки яскравими особистостями і зробили так багато для світової історії моди, кіно, науки, індустрії краси або політики, що їх образ досі викликає бурю емоцій серед оточуючих.
Жінки-матері. Іх мільйони, і кожна несе у своєму серці материнську любов. Серця їхні говорять на единій мові світу, і кожний з нас скаже: "Найкраща мати - моя мама", адже немає меж її ніжності, хто б не була вона, де б не жила, яка б кров не змушувала битися її серце... Імена деяких нам широко відомі, про інших ми навряд чи чули, але це не робить їхні досягнення менш цінними і вагомими.
Завідувач філією 22 Наталія Левченко та бібліотекар старшого відділу Тетяна Тищук провели для учнів 6-А класу, ОНВК "Гармонія" поетичний вернісаж:“Усе на землі від материнських рук!”
Бібліотекарі розповіли читачам, що протягом багатьох століть жінки у всьому світі керували державами, боролися за права своіх народів, робили наукові відкриття, надихали на подвиги і самі ставали першовідкривачами.
Познайомили учнів з фрагментами біографіі матерів відомих поетів і письменників, з найвпливовішими жінками в історіі, такими як Катерина Медічі, Елеонора Аквітанська, княгиня Ольга, Елизавета Перша і Друга, королева Вікторія, Роксолана, Жанна Д'арк, мати Тереза, Коко Шанель. З жінками-вченими - Іпатія Олександрійська, Марія Кюрі, Софія Ковалевська. З творчістю знаменитих авторів-жінок - Агати Кристі, Астрід Ліндгрен, Джейн Остін, сестер Бронте, Джоан Роулінг, Мері Шеллі, Жорж Санд.
Розповідь супроводжувалася ліричними віршами про жінку-загадку.

 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар