21/03/19

"Який чудовий світ природи"

Микола Іванович Сладков - автор численних книг про природу, один з тих, хто вчить розуміти живе і справжнє.
Ще будучи школяром, він почав вести щоденик, куди записував своі враження і спостереження. Велике враження склали на Миколу твори Біанки, якрого він вважав своїм вчителем і який потім став його другом.
Автор багато подорожував, побував у Індії та Африці. Свої враження він, заносив у записні книжки, що стали згодом джерелом сюжетів його книг. Сам письменник на численні запитання, чому він пише про природу, відповідав так: "Перша і головна причина, чому я пишу про Природу, це, звичайно, тому що я її дуже люблю. А люблю я її за красу, за загадки, які вона нам загадує, за мудрість її, за нескінченну різноманітність."
Бібліотекар молодшого відділу філіі 22 Олена Шойка розповіла школярам ОНВК “Гармонія” про творчий шлях Миколи Івановича, цікаві факти з його життя. Особливо звернула увагу на "Підводну газету"- своєрідну енциклопедію життя мешканців річок, озер, морів і океанів.
Учні почули від завідуючої філією Наталіі Левченко багато цікавого про акул і восьміногів, китів і тюленів, черепах, медуз і морських зірок.
Діти зачитували короткі розповіді автора, ділилися враженнями від прочитаного, слухали веселі вірші про рибок і з задоволенням "перетворювалися" в морських мешканців на розминці.

Микола Сладков талановито описує неповторну красу природи, яку він знає і любить. Юні читачі зрозуміли, що головне призначення його творів - виховувати в собі почуття "доброго старшого брата всього живого".

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар