27/09/19

МІЖНАРОДНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Одеса - унікальне, безумовно літературне місто, яке надало світові безліч відомих імен, з дивовижною багаторічною історією, дізнавшись яку, починаєш осягати, чому саме тут - на березі самого синього Чорного моря, під степовим сонцем півдня збираються такі приголомшливі, такі талановиті люди.
З 25 по 29 вересня у нашому місті проходить V Міжнародний літературний фестиваль. Він присвячений одеській літературній школі у творчості українських, болгарських, ізраїльських та інших письменників сучасності. Традиційно у фестивалі берут участь кращі письменники, критики, літературознавці, режисери, актори, музиканти, вчені з різних краін світу.
Мета фестивалю - це залучення молоді до читання, що стимулює проведення діалогу між культурами та народами. Особливу увагу приділено дітячій літературі.
25 вересня в Одеському театрі ляльок відбулася презентація книги відомого одеського автора О.Ю. Надемлінського "Маленька Відьма та Кір".
Коли дванадцятирічна Маринка надала притулок бездомному котові, вона з подивом дізналася, що має дар чарівниці. Перед дівчинкою постає питання або стати ученицею Кота, що володіє древньою магією, або жити звичайним людським життям.
Марина обирає перше, але навчання несподівано перетворюється на захопливу та небезпечну пригоду, яку дівчинці доведеться пережити зі своіми вчителями та друзями - котячим волхвом Кіром, Домовиком, Коловершею та різними хухликами й китоврасами.
Зал був повний юними читачами, які з великою увагою слухали письменника. Задавали цікаві питання, на які із задоволенням відповідав Олексій Юрійович. "Література жива. І буде жити...Питання у тому, в якій формі триватиме іі життя".


  Немає коментарів:

Дописати коментар