25/09/19

Книжковий навігатор «Географія континентів, океанів і морів» до Всесвітнього дня моря.

«Море – це все. Дихання його, чисте, животворне. В його безмежнiй пустелi людина не почуває себе одинокою тому, що навколо себе вона вiдчуває пульсацію життя» - Жюль Верн
Для мешканців нашого міста Чорне море близьке і, на перший погляд, добре знайоме. Юні і дорослі одесити будь-якої днини мають можливість прогулятись уздовж його берега, подихати цілющим морським повітрям. Але чи все ми знаємо про «найсиніше у світі» Чорне море – про його таємниці, цікаві факти, живі організми, що населяють його води, про його екологічний стан.
Про все це йшла мова під час краєзнавчо-екологічної мандрівки з нагоди Міжнародного дня Чорного моря. Учасниками зустрічі стали учні 2-А класу загальноосвітньої школи №80. Бібліотекар Стародубцева Т.П. у цікавій формі висвітлила найбільш актуальні питання життєдіяльності Чорного моря. Були розглянуті кліматично-метеорологічні умови, цілющі властивості, життя мешканців морських глибин, екологічні проблеми та шляхи їх розв’язання.
Читачі підготували виставку малюнків за темою заходу, стали учасниками майстер-класу по виготовленню паперових морських жителів. Це виявилось непростою, але такою цікавою справою!
Діти іншими очима поглянули на наше Чорне море і зрозуміли, що тільки від нас усіх залежить його стан і оздоровчі можливості.
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар