30/04/19

Країна Інформатики

26 квітня дитяча бібліотека 22 разом з учнями 4-А класу, ОЗОШ 82 брала участь в гонці за знаннями "Ти думай, пробуй і твори - фантазію та розум прояви!", подорожуючи в дивовижну країну Інформатики. Країна ця дуже велика, в ній дуже багато цікавого.
Знайомство з мешканцями цієї країни юні читачі почали з творів чудового автора дитячої наукової фантастики, відомого за трилогією про хлопчика - робота Елекроніка, Євгена Велтистова.
Школярі з цікавістю дізналися, що за довгі роки наполеглівої праці вчені створили таких роботів, які не тільки можуть допомагати нам, але навіть думати і вчитися: робот-санітар, робот-фотограф, робот-помічник, робот-сокіл, робот-собака-вихователь-охоронець, робот-поліцейський. А деякі роботи - плід фантазії режисерів - прославилися, як головні герої відомих кінофільмів.
Появі сучасних комп'ютерів сприяло багато відкриттів, багаторічна історія інформатики. Китайські рахунки (абак), рахівниці, арифмометр, перша ЕОМ з програмою (1946 р.), перший персональній комп'ютер (США, 1976 р.) та інші. Діти здогадалися і продемонстрували власні "персональні комп'ютери", які у кожного з нас під рукою. Це десять пальців. Безумовно, комп'ютер значно полегшив життя людини. А весела інформаційна казка "Комп'ютер - Теремок", конкурс-розминка "Комп'ютерні добавлянкі", загадки-обманки, гра "Мишки - Модеми - Пристрої" додали учням гарного настрою. І як говорив Є.С. Велтистов: "Більше читайте фантастичні повісті, юні читачі. Можливо, що і ви, як професор Громов, створите коли-небудь свого робота - помічника людини".

 
 


Немає коментарів:

Дописати коментар