18/11/19

Літературна зустріч

13 листопада виповнюється 130 років від дня народження найкращого українського пересмішника, гумориста, письменника-сатирика, людини веселої вдачі, чия постать стала яскравим втіленням сміхотливої душі українського народу – Остапа Вишні.
До цієї дати 14 листопада бібліотекарі філії 19 запросили учнів 7Д класу 8 ОЗОШ на літературну зустріч «Остап Вишня – майстер гумору і чародій сміху». 
Під час заходу учні дізналися найцікавіші факти з життєвого та творчого шляху митця. Приємно, що активну участь у заході брала молодь. З величезним задоволенням присутні читали його сатиричні оповідання та іронічні усмішки, десь сміючись, а десь і впізнаючи себе, або своїх родичів чи знайомих. Особливо хлопцям сподобалась гумореска «Моя автобіографія». Учні мали змогу познайомитись з літературою, яка розкриває Остапа Вишню, як особистість та митця, що була представлена на виставці-портреті «Віртуоз гумору».
«Який би я був щасливий, якби своїми творами зміг викликати усмішку, хорошу теплу усмішку у народу! Ви уявляєте собі: народ радісно усміхнувся! Але як це трудно!». Так писав про свою творчість Остап Вишня.
Отже, читайте Вишню та усміхайтесь!


Немає коментарів:

Дописати коментар