04/11/19

Свято юних поетів і прозаїків

Де зустрічатися юним авторам? Безумовно в дитячій бібліотеці. Творчі особистості прагнуть спілкування один з одним в кругу своїх інтересів, бажають показати своє, почути інших та отримати поради. І той, хто хоч раз в житті доторкнувся до дива створення вірша чи прози, дивиться на світ іншими поглядами.
3 листопада, в останній день канікул, в затишній атмосфері філії №48 за чаєм і солодощами відбулася зустріч юних поетів та прозаїків. Наші герої бачать історії і пригоди буквально не виходячи з дому.
Данило Щербина своєю історією про домашнього улюбленця, собаку Йорка, здивував всіх присутніх. До речі, він - переможець літературних шкільних та міського конкурсів.
Цікаву казку про безпритульного кота розповіла Плішко Софія. Велике враження отримали від творів юних поетів, у віршах яких зворушує щирість, наївність, свіже почуття і сприймання світу. Бакута Міла та Погранічна Нона дебютували на святі. Доценко Ганна, переможиця міського конкурсу «Кожний спроможний випробувати себе», розповіла про свої перші поетичні кроки та улюблені заняття в літературній студії.
Приємним  сюрпризом  свята  були пісні у виконанні родини Патлатюків. Маленька  читачка Валерія  Мітіогло  читала  вірш  про  доброту.  Прикрасив своїм виступом зустріч Денис Желінський, прочитавши твір Степана Олійника    «В  Одесі  на  Привозі».  Ведуча  зустрічі  Любов  Пилипівна Ігнатьєва  розповіла  про  літературні  міські  конкурси,  продемонструвала  альманахи  творів  їх  лауреатів  та  побажала  нових  творчих  успіхів.  Всі  творчі  підлітки  були  нагороджені  цікавими  новими  книгами.  А  ще  молоді  письменники  влаштували  буккросинг. 
Свято  закінчено,  але  не  закінчуються  зустрічі.

Немає коментарів:

Дописати коментар