28/05/19

День слов'янської писемності та культури

Мова - це всі глибинні пласти
духовного життя народу.
Олесь Гончар
Увесь неосяжний світ, його незліченні вияви - предмети, явища, всі його форми і зв'язки, все чого вже немає, і що буде колись, все реальне та нереальне відзеркалено в мові.
Як і вся система, мова живе й розвивається за певними законами. Українська мова, як і будь - яка інша цивілізована мова, розвивалася не ізольовано і виникла не на порожньому місці.
Багатовікова історія слов'янської культури має багато яскравих подій, якій й до цього дня грають визначальну роль в духовному розвитку слов'янських народів і становленні повноцінної особистості. Одне з них - поява кирилиці та писемності, які подарували нам проповідники християнства Кирило та Мефодій.
День слов'янської писемності та культури в дитячій бібліотеці-філії 10 відзначили креативним заходом та цікавою конкурсною програмою.
З 22.05 по 24.05 бібліотекарі провели інформаційні хвилинки. Читачі ознайомилися із відомостями про слов'янських просвітителів Кирила та Мефодія. Також у читачів була можливість позмагатися в знаннях з рідної мови. Діти відгадували загадки, жарти, створювали нові слова, прийняли участь в конкурсній програмі "Мовні спотикачки" та "Словник ерудита".

 


Немає коментарів:

Дописати коментар