06/05/19

Недільні бібліотечні новинки...

Маленького читача філії 4 Сергійка з мамою Наталією зацікавили, нещодавно отримані, нові книги Лесі Ворониної "Пригоди голубого папуги", "Неймовірна, але правдива історія про динозаврів" Ґвіда Ван Ґенехтена та "Історія літаків" Олджиха Ружичка.
В оповіданні "Пригоди голубого папуги" розповідається про секретну підземну схованку, де живуть тварини, що втекли від своїх господарів, і до якої випадково потрапляє балакучий папуга Антось.
А чи пощастить міжгалактичним мандрівникам повернутися додому і якими таємницями поділяться прибульці з мешканцями Землі, стане відомо лише тоді, коли прочитати оповідання з цієї книги "Таємниця Чорного озера"...
А Данилка зацікавили нові книги: "Історія літаків" Олджиха Ружичка та Володимира Рутківського "Щирик зі Змієвої гори". В цій казковій повісті розповідається про Змія Гориновича, який прокидається кожні чотириста літ і вирушає на полювання. Разом зі своїм другом Костієм Безсмертним вони не тільки розбишакують по довколишніх горах, а й викрадають хлопця, котрий приїздить у гості до карпатських родичів. На допомогу дитині приходять герої з попередніх казок одеського письменника В.Рутківського "Бухтик з тихого загону" та "Гості на мітлі".

Немає коментарів:

Дописати коментар