15/01/19

Школа добрих манер

Усі батьки прагнуть, щоб їхні діти були вихованими. Навчити дитину гарних манер – непроста, але необхідна й дуже відповідальна робота.
Гарні манери – не те ж саме, що й зразкова поведінка (наприклад, якщо дитина не бешкетує в школі й не ображає молодших, це ознака її гарної поведінки). Гарні манери – це правила пристойності, яких потрібно дотримуватися в суспільстві. Навчіть дитину гарних манер – і вони обов'язково стануть їй у нагоді в дорослому житті.
Майже постійно ми знаходимося серед людей. Вступаємо з ними в якісь стосунки, контакти, часом негативні. І від цього залежить і наш настрій і наше самопочуття. Дуже часто ми розчаровуємося, що до нас поставилися несправедливо і від цього дуже страждаємо. А всі хотіли би відчувати любов, повагу, прихильне ставлення людей до себе. Правда? Але як цього досягти?
Відповідь на це запитання малюки старшої групи дитсадка №123 знайшли у Школі добрих манер «Приклад друзям покажу: «Ранку доброго!» - скажу», вчителями якої виступили бібліотекарі філії №9. А яскраві книжечки та веселі загадки допомогли малятам краще запам’ятати важливі правила!


 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар