22/01/19

«П 'ятірка з хвостиком»


А коли я став по-справжньому дорослим, мені страшенно захотілося  повернутись назад у дитинство — догратися, досміятися, добешкетувати…  Вихід був один — стати дитячим письменником.
Всеволод Нестайко
 Всеволода Нестайка називають Великим Чарівником з Країни Сонячних зайчиків, визнаним майстром української дитячої літератури.
 60 років виповнилось  казочці «В країні Сонячних зайчиків», яка стала дуже популярною. Відтоді вже видана велика кількість його книжок  двадцятьма мовами світу. Письменник нагороджений  відзнакою «Золотий письменник України». Його ім’я здобуло найвище міжнародне  визнання – занесене  до Особливого Списку Г.Х. Андерсена.
Все своє життя Всеволод Нестайко повчав, радував і  веселив своїми мудрими творами на  «п’ятірку з хвостиком».
Малюки з 140 та 147 дитячих садків завітали до філії 36 і познайомились з творами славетного дитячого письменника.  Казки Всеволода Нестайка сповнені дитячої щирості і мудрості. Вони про важливе в усі часи – дружбу та справедливість. Автор допомагає дітям набути впевненості у собі, вчить переборювати страхи, показує що любов і добро мають велику силу. Книги Всеволода Нестайко чекають своїх читачів в нашій бібліотеці!


 

Немає коментарів:

Дописати коментар