24/09/18

Знайомство з книгою

Всебічний розвиток дитини в ранньому дитинстві - запорука його успішного майбутнього. Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку грає читання книг, адже завдяки книгам ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось.

Зараз, практично з самого народження, дитину супроводжує книга. Спочатку це пластикові книжки-пищалки з простими картинками, потім - барвисті книги з щільного картону, потім - звичайні книги з великим шрифтом, і як завершення - дорослі книжки з звичайним друкарським шрифтом та з малою кількістю ілюстрацій.

Насправді, наш світ ще не зовсім обпутанний світовою павутиною. Спочатку батьки залучають соїх чад до читання, а потім похід до бібліотеки стає корисною звичкою. І перед бібліотекарями постає величезне завдання: навчити дитину любити книгу і з повагою ставитись до друкованого скарбу.

 

19.09.18. відбулося знайомство бібліотекарів філії 4 з дітками ясельної групи ОДНЗ № 78. Зустріч була досить теплою, дітки з зацікавленням слухали бібліотекаря, а потім розглядали малюночки у нових книжечках.
Немає коментарів:

Дописати коментар