27/01/20

Володар країни «Сонячних Зайчиків»

«Невже не розуміють наші владні структури, що незалежність України, як не дивно, залежить від української дитячої літератури. Якщо діти не читатимуть книжок українською мовою — вони не знатимуть рідної мови, не стануть українцями, і їм та незалежність буде до ґудзика.»
Всеволод Нестайко для газети «День» 2003 рік
На жаль, дуже часто ми надаємо перевагу всьому чужому, далекому, бо, здається, чим далі від нас тим воно краще. Це стосується всього: їжі, одягу і навіть книг. До бібліотеки часто приходять з питанням: «А у вас є «Гаррі Поттер»?» Ні, це зовсім непогано, хоча б тому, що діти звертають увагу на книгу і на бібліотеку. Ще більше задоволені дорослі, адже їхні чада нарешті відійдуть від віртуальних розваг. Та в таких випадках хочеться звернути увагу читачів на своє, рідне. І тут на допомогу приходить полиця з книгами Всеволода Нестайка. Бібліотекар починає яскраво змальовувати пригоди малих бешкетників з «Васюків», або ж пропонує переступити поріг «Лісової школи». І так стає приємно, коли у класі з 30 учнів 8 прочитали «всю «Лісову школу»»…
23 та 24 січня бібліотекар філії №21 Людмила Музичко провела літературну годину «Володар країни «Сонячних Зайчиків»» з учнями 2-В класу школи №81 та учнями 3-Г класу школи №56. Діти дізнались цікаві факти про дитячого письменника та жваво підтримували розмову.


Немає коментарів:

Дописати коментар