23/12/19

"Новорічні книжкові смаколики"

Юні читачі, а ви заглядаєте у гороскоп напередодні Нового року? Кажуть, що наступний 2020 - рік білого металевого Щура. Східні мудреці стверджують, що цей тямущий гризун принесе нам радість та успіхі у всіх справах. Так і буде, якщо сильно - сильно цього захотіти.
Напередодні зимових шкільних канікул дитяча бібліотека 22 завітала у гості до учнів 2-В класу ОЗОШ 82 та запросила дітей на казковий book - ланч "Новорічні книжкові смаколики", присвячений тваринам східного календаря, щоб веселитися, грати і сміятися та звичайно ж дізнаватися щось нове для себе.
Школярі з цікавістю дізналися, що традиція називати кожен новий рік у честь тварин східного календаря до нас прийшла з давньої Індії. А кожен з дванадцяти тварин східного календаря править своїм роком, допомагає людям, оберігає та захищає їх.
Символи років приготували для хлопчиків та дівчаток цікаві завдання.
Загадки з казок та мультфільмів, де присутня сама мишка, вітання один одного у різних
країнах, казкова вікторина, "Салат з казок", танець, сидячи на своїх місцях, розминка "Хто як розмовляє?", веселі фізкультхвилинки "Кінь" і "Порося", різноманітні ігри, надавали юним читачам гарного зимового настрою та радості.
А на кінці зустрічі звучали новорічні побажання.
Хороших друзів, веселих днів,
Успіхів на кожному кроці -
Ми бажаємо вам всім у Новому Році!

  

Немає коментарів:

Дописати коментар