18/11/20

Пізнавальний час: «Пізнай себе - зрозумій іншого»

 Найбільша небезпека, яка чатує на наше суспільство сьогодні, - в руйнуванні особистості. Нині матеріальні цінності домінують над духовними, тому у молодих людей спотворені уявлення про доброту, милосердя, великодушність, справедливість, громадянськість і патріотизм.

Шлях до толерантності – це серйозна емоційна, інтелектуальна праця і психологічна напруга, яка можлива тільки на основі зміни самого себе, своїх стереотипів, своєї свідомості.

Останнім часом слово «Толерантність» набуло значної популярності. Що значить толерантна людина? Що таке толерантній підхід? Чи так важливо бути толерантним? На ці та інші питання разом з бібліотекарями дитячої бібліотеки-філії №10 спробували відповісти читачі – учні 2- 9-х класів ОЗОШ № 30; 41.

На заході діти познайомились з історією появи самого слова «толерантність»; слухали повчальні притчі про толерантність; обговорювали визначення толерантності; виконували завдання та вправи. На прикладах ситуацій із художніх творів виявляли толерантну поведінку літературних героїв.

Сподіваємось, що ця зустріч залишить слід у душі кожного, допоможе зрозуміти, що тільки повага одного до одного, взаєморозуміння, терпимість та дотримання рівноправності врятують світ.


Немає коментарів:

Дописати коментар