Сторінки

06/10/23

Вікторина-гра: «Відвага-це наш заповіт»

До бібліотеки №40, завітали читачі, щоб взяти участь у заході присвяченому Дню українського козацтва. До свята приєдналась КЗПСО Мистецька школа №13, викладач театрального класу - Надія Іванівна Хохлова, яка познайомила дітей з історією Чорноморського козацтва. Потім був продемонстрований фільм, присвячений нашим козакам-землякам: “Доторкнутися до історії”, автори сценарію - Надія Хохлова, Микита Іванов, режисер-Надія Хохлова, зйомка, монтаж – Микита Іванов, хормейстер – Людмила Кисельова, музичний супровід – Анастасія Варфоломєєва, Дмитро Варфоломєєв, Віктор Фердей, у фільмі знімались учні театрального класу.
В ході розповіді про минуле козаків, діти дізнались звідки пішли їхні прізвища. А далі усі дружньо брали участь у конкурсах та вікторині. Команди дітей змагались у бібліотеці в спритності, швидкості, в умінні допомагати один одному при виконанні завдання від бібліотекаря Оксани Підіпригори. Наприкінці зустрічі усі долучились до творчості: зобразили козака на повітряній кульці.

Корені нашої духовності у минулому, коли була ненька-мати – Запорозька славна Січ. Вона – праматір української державності й реальна військово-політична сила України, яка упродовж століть протидіяла спробам ворогів поставити український народ на коліна.

Все частіше ми звертаємося до наших витоків: історії нашої країни, рідної мови, козацької вольниці. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне.

Україна з початку свого існування змушена була боротись із зовнішніми та внутрішніми ворогами за свою територію та незалежність. Починаючи з Київської Русі й аж до сьогодні, українцям доводиться зі зброєю в руках відстоювати свою землю. Наша історія – це історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю, щастя, свідками чого є високі в степу могили, обеліски та прекрасна на весь світ народна пісня.

Козацтво – легендарне минуле українського народу, його святиня. Синонім свободи, людської та національної гідності та талановитості.

 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар